Uncategorized @fa

تنها با یک لمس ملایم بر صورت شما

تنها با یک لمس ملایم بر صورت شما

فیس واش ها محصولاتی هستند که بخوبی می توانند آرایش، چربی و آلودگی های محیطی را، بدون اینکه پوست رطوبت طبیعیش را از دست بدهد از روی پوست پاک کنند. این نوع پاک کننده ها منافذ پوست را به خوبی پاکسازی میکنند و نوع آنتی باکتریال آنها برای پوست های چرب و دارای آکنه بسیار مناسب هستند .

شوینده صورت خاصیت آنتی باکتریال و قدرت پاک کنندگی بالایی دارد که میتواند بدون ایجاد خشکی و یا آسیب به پوست، به طور عمقی پوست را از هرگونه آلودگی پاک کند و منافذ باز پوستی را هم کاهش دهد. استفاده مرتب از فیس واش علاوه بر جمع کردن منافذ، از ایجاد جوش­های سر سفید و سرسیاه هم جلوگیری میکند.

ژل شوینده صورت

ژل شستشوی صورت یا همان فیس واش مایعی شفاف، مقداری چسبنده و تا حدی شبیه به ژل هستند. فیس واش یک پاک کننده عمیق پوست است که منافذ بسته پوست را باز و چربی پوست را باز می‌کند. با توجه به نوع پوست صورت فیس واش‌ها متفاوت هستند. فیس واش باعث تعادل چربی پوست می‌شود و از ایجاد آکنه جلوگیری می‌کند.

فیس واش یهترین شوینده برای شستشوی روزانه صورت است. دوبار در روز صبح و شب می‌توانید از فیس واش استفاده کنید . 

کاربرد و ویژگی های فیس واش

مزیت رایج ژل های شستشوی صورت این است که به پاکسازی همه آلودگی ها، چربی، از بین بردن سلول های مرده پوست کمک می کند. همچنین تمیز کردن منظم با فیس واش به حفظ اندازه مناسب منافذ پوست کمک می کند.

  1. شستشوی موثر صورت
  2. پاکسازی کامل و عمیق پوست
  3. از بین رفتن جوش‌های سرسیاه و زیرپوستی
  4. شادابی و جوانسازی پوست
  5. جذب بهتر کرم‌ها و محصولات مراقبت پوست
  6. جلوگیری از ایجاد چین و چروک پیری زودرس پوست
  7. رهایی از جوش های سرسیاه و زیرپوستی و جلوگیری از باز شدن منافذ پوست
  8. لایه‌برداری ملایم و سطحی
  9. ماساژ ملایم و خون‌رسانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.